Înscrieți-vă la buletinul nostru informativ pentru a primi informații actualizate, noutăți, perspective sau promoții.
Caută

Parada tocurilor mici pentru mămici

Un manifest pentru frumusețe și după bebe!
Continuând Campania #existacarierasidupabebe vrem să le arătăm mamicilor prin puterea exemplului că da, se poate să fim #petocuricufamilia, „Tocurile mici” fiind în cazul de față un simbol al eleganței, al confortului și al încrederii femeilor în propria sa valoare, pusă în lumină de ținute feminine, dar, repet, confortabile pentru zile petrecute alături de copii.

Am ieșit cu o parte din echipa #petocuricufamilia, pentru aceasta ședință foto cu Pixelle, adică cu @Sorina Coroiu, o femeie specială din comunitatea noastră, care ni s-a alăturat acestei campanii și căreia îi mulțumim pentru pozele minunate!

Prin aceste fotografii, vrem să încurajăm femeile să ni se alăture comunității Exclusiv pentru femei – Pe tocuri cu familia unde periodic vom desfășura acțiuni legate de campania „Există Cariera si dupa Bebe” dar și alte campanii importante pentru femeile din comunitatea noastră!

Facebook
Twitter
Email
Alexandra Giuffrida
Alexandra Giuffrida

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Articole asemănătoare